Konstruktér elektro - mechatronik - Třemošnice | VímVíc.cz

Konstruktér elektro - mechatronik - Třemošnice

Chrudim
Plný úvazek
28 000 - 35 000 Kč

Nabídka práce Konstruktér elektro - mechatronik pro organizaci DAKO-CZ, a.s. (IČ 46505091). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - vysokoškolské. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 28 000 - 35 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Budovatelů 323, Třemošnice, 538 43 Třemošnice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Marcela Rulcová, personální referent, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

DAKO-CZ, a.s. detaily

Další informace o společnosti DAKO-CZ, a.s. vedené pod IČ 46505091 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Konstruktér elektro - mechatronik
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Ubytování - možnost pronájmu bytu
  • Podnikové stravování - restauračním způsobem
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: samostatná práce na vývoji Embedded systémů, tvorba spojení, úprava SW,
správa dokumentace, realizace úprav na základě požadavků zákazníků a oživování nových výrobků v provozu – služební cesty.
Požadavky: VŠ elektrotechnického směru, základní znalosti návrhu DPS, znalost práce s jednočipovými procesory (AVR, STM, Freescale), programování v Jazyce C, znalost programu Eagle, Inventor, znalost AJ, RJ - výhodou.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, možnost dalšího vzdělávání ( jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání), práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 738 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.