Konstruktér CAD - Olomouc | VímVíc.cz

Konstruktér CAD - Olomouc

Olomouc
Plný úvazek
27 000 - 37 000 Kč

Volné místo Konstruktér CAD ve společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Hálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 27 000 - 37 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Vladěna Krátká. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma VALIANT - TMS Czech s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Hálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 48394114.

Pozice:
Konstruktér CAD
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
15. 2. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- znalost CATIA V5 (přednostně) nebo podobné CAD programy
- flexibilita
- praxe v oboru výhodou
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:
- zpracování projektů svařoven pro automobilový průmysl
- práce v CAD programu
- vyhotovení výkresové a technické dokumentace
- práce s normami
- tvorba návrhů dle zadání

Nabízíme: Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, klouzavou pracovní dobu, stravenky.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Olomouc.
Evidujeme 1037 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Olomouc.