Key Account Manager Praha | VímVíc.cz
premium

Key Account Manager

Praha
Plný úvazek
fix 30 000 Kč + provize

Jsme internetový portál pomáhající lidem najít dobrou práci a hledáme spolehlivého člověka do obchodního týmu na pozici Key Account Manager.

Spolupracujeme s největšími českými firmami, bankami a pojišťovnami jako je IKEA, Raiffesenbank, TESCO, Möbelix nebo Seznam.cz. Poskytneme vám naše know-how, data a podklady, aby každá schůzka směřovala k nové spolupráci a spokojenému klientovi.

Key Account Manager je u nás jednou z nejdůležitějších osob v týmu, poskytujeme mu největší možnou podporu v prodeji, včetně školení prodejních dovedností a konzultace od kolegů Michala HardynaIva Praxe. Dáváme navíc obchodníkům naprostou volnost v nastavení sales procesu. Chceš klientovi nejprve volat, oslovit přes sociální sítě, nahrát personalizovanou videozprávu? U nás si vybereš nejvhodnější cestu pro tebe a my tě vše potřebné naučíme.

Práce je vykonávána z našich výborně umístěných kanceláří v centru Prahy (Černá labuť, nedaleko metra Florenc a nám. Republiky). Také je možné částečně pracovat z domova.

Nabízíme

  • práci na HPP nebo ŽL
  • fixní mzdu 30 000 Kč + provize
  • nástup možný klidně ihned
  • přístup ke vzdělání (firemní knihovna, online kurzy zdarma) a zvyšování kvalifikace
  • moderní kanceláře v centru Prahy (klimatizace, sprcha, možnost úschovy kol/skútr, atd.)
  • firemní notebook, telefon s tarifem, 5 týdnů placeného volna, sickdays, teambuildingy

Náplň

  • telefonická a osobní akvizice nových klientů, včetně následného jednání o spolupráci
  • péče o stávající klienty a nabídka služeb na míru jejich potřebám
  • aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • analyzování a konzultace potřeb firem
  • doručování zpětné vazby od klientů produktovému týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • prokazatelnou zkušenost s obchodem v B2B segmentu
  • zkušenosti s telefonickým kontaktováním klientů
  • výborný písemný i verbální projev (výborná ČJ, AJ výhodou)
  • schopnost sebeorganizace a práce v týmu