Junior IT podpora | VímVíc.cz
premium

Junior IT podpora

Praha
Práce na plný úvazek

V současné době tento tým pracovníků rozšiřujeme a hledáme nového kolegu či kolegyni do IT oddělení, který doplní náš tým!

Náplň práce:

· Podpora koncových uživatelů v rámci pobočky klienta.

· Správa HW (notebook, telefony, tablety, tiskárny...) a instalace SW.

· Vytváření a editace dokumentace postupů, nebo zákroků.

· Řešení technických problémů přes nástroje vzdálené správy, případně e-mail a telefon.

· Osobní komunikace s koncovými uživateli, správa požadavků v rámci Help Desk systému.

· Komunikace s dodavateli HW a SW.

· Emailová a telefonická komunikace s administrátory (L2 úroveň).

· Občasné (2× až 5× do měsíce) výjezdy na provozovny po Praze, výjimečně po ČR

Požadujeme:

· SŠ vzdělání ideálně technického směru.

· Orientace v HW a SW (Windows).

· Prozákaznický přístup, ochota a flexibilita.

· Výhodou je zkušenost na pozici Help Desk Specialisty nebo podobné.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • přátelský tým, kvalitní zaškolení a podporu od kolegů v týmu
  • práci v moderním prostředí na Praze 1
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • příspěvek na stravování
  • cafeterie
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • jazykový kurz angličtiny
  • možnost Multisport karty, Shell karty

V případě zájmu nám pomocí odpovědního formuláře zašlete svůj strukturovaný životopis.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Pštrossova 192/24, 11000 Praha - Nové Město, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Petra Svobodová
petra.svobodova@teamprevent.cz