Inženýr kvality - Žďár nad Sázavou | VímVíc.cz

Inženýr kvality - Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou
Plný úvazek
35 000 - 45 000 Kč

Volné místo Inženýr kvality ve společnosti ARROW International CR, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 35 000 - 45 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání bakalářské. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Darina Hemzová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ARROW International CR, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 60112387.

Pozice:
Inženýr kvality
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracovní náplň:
Koordinuje transfery výroby a zavedení nových procesů/produktů
Koordinuje tvorbu kontrolních plánů a analýz rizik (FMEA) s využitím statistických metod
Zajišťuje přípravu související dokumentace a změnového řízení
Podílí se na schvalování procesních validací, technické dokumentace a procesních změn
Spolupracuje na řešení neshod a reklamací
Spolupracuje na řízení a zlepšování systému kvality dle ISO 13485
Zajišťuje podporu při externích auditech kvality

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru
Znalost nástrojů kvality a statistických metod
Aktivní znalost anglického jazyka
Zkušenosti s ISO 9001/ ISO 13485 výhodou
Pokročilá znalost MS Office, SAP výhodou
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme:
Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
Spolupráce s motivovanými kolegy
Velmi dobré mzdové ohodnocení
Systém zaměstnaneckých výhod
Pravidelné akce pro zaměstnance
Smlouva na dobu určitou

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou.
Evidujeme 326 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou.