Hledáme řidiče na rozvoz a svoz prádla, na HPP, různé bonusy... | VímVíc.cz

Hledáme řidiče na rozvoz a svoz prádla, na HPP, různé bonusy...

Praha
Plný úvazek

Firma

MW-DIAS, a.s.

Popis pozice

Dlouholetá prádelenská společnost hledá muže na pozice ŘIDIČE DODÁVKOVÉHO VOZIDLA do/nad 3,5t.

Místo: Praha 5 - Motol

Náplň práce: rozvoz a svoz prádla v areálu zdravotnického zařízení.

Směnnost: PO - PÁ, jednosměnný provoz.

Úvazek: plný, na 8 hod., na HPP.

Požadavky:

  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • ŘP sk. C

Nabízíme:

  • Mzda + prémie = dle domluvy s provozním manažerem.
  • příspěvek na stravné
  • 25 dnů dovolené
  • možnost využití rekreačního areálu v Pasohlávkách zdarma pro zaměstnance a jeho nejbližší rodinné příslušníky.

Nástup: nejlépe ihned.

Pokud Vás daná pozice oslovila, zašlete nám Váš životopis nebo volejte: *********, tel: *********.

Děkujeme....

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha