Garanční technik | VímVíc.cz
premium

Garanční technik

Praha
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servisu vozidel světové značky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Garanční technik.

Náplň práce

  • odpovědnost za zpracování + uplatnění zakázek řešených v rámci záruk výrobce, mobility a  servisních smluv
  • komunikace se zákazníkem (svolávací a dílenské akce, řešení garančních nároků)
  • součinnost s dílnou při řešení rozsahu záručních a kulančních oprav
  • průběžná interní kontrola garančních procesů

Požadujeme:

  • znalost práce s pc (microsoft office; cargistic/caris výhodou)
  • zkušenost v oboru auto-moto min 2 roky
  • zkušenost v osobní komunikaci se zákazníky
  • aktivní obchodní přístup
  • ochota dalšího vzdělávání
  • flexibilita
  • vysoká zodpovědnost
  • odolnost stresu
  • znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderním autoservisu
  • novou příležitost pro seberealizaci
  • prostředí prémiové značky
  • plat odpovídající finančnímu profitu z vlastní činnosti a pracovního nasazení
  • možnost dalšího odborného růstu - odborná školení a kurzy
  • stravenky
  • pracovní oděv
  • slevy na firemní výrobky a služby
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Praha - Karlín, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz