Galvanizér - strojírenský dělník - Zlaté Hory | VímVíc.cz

Galvanizér - strojírenský dělník - Zlaté Hory

Jeseník
Plný úvazek
18 000 - 19 000 Kč
Mám zájem o nabídku Galvanizér - strojírenský dělník - Zlaté Hory

Volné místo Galvanizér - strojírenský dělník ve společnosti VELOBEL, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Polská 497, Zlaté Hory, 793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 19 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Alena Kužmová, jednatel. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma VELOBEL, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Polská 497, Zlaté Hory, 793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25351729.

Pozice:
Galvanizér - strojírenský dělník
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 7. 2019 do 31. 12. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

AKTUALIZACE 26.6.2019
První kontakt osobní, písemný, telefonický!
- telefonicky na čísle *********
- osobně každé út a čt, vždy od 9:00 do 11:00hod, v sídle zaměstnanvatele Polská 497, 79376 Zlaté Hory v Jeseníkách
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: *********
PRACOVNÍ DOBA:
- třísměnný provoz
- 06:00 - 14:00 hod.
- 14:00 - 22:00 hod.
- 22:00 - 06:00 hod.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Polská 497, 79376 Zlaté Hory v Jeseníkách
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
Kvalifikace není třeba, pracovníka zaškolí
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce na povrchové úpravě kovů galvanickým pokováním
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (nástup možný ihned), prodloužení pracovního poměru při dobré pracovní morálce
- navíc 5 dnů placeného volna na vánoční svátky
- obědy za 26,-Kč
- mimořádné prémie při dobrých hospodářských výsledcích

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jeseník.
Evidujeme 223 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jeseník.