Fyzioterapeutka - fyzioterapeut - Rýmařov | VímVíc.cz

Fyzioterapeutka - fyzioterapeut - Rýmařov

Bruntál
Plný úvazek
od 20 000 Kč

Nabídka práce Fyzioterapeutka - fyzioterapeut pro organizaci Podhorská nemocnice a.s. (IČ 47668989). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 20 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Hornoměstská 549/16, Rýmařov, 795 01 Rýmařov. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Hana Camfrlová, pracovník pro styk s ÚP, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Podhorská nemocnice a.s. detaily

Další informace o společnosti Podhorská nemocnice a.s. vedené pod IČ 47668989 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Fyzioterapeutka - fyzioterapeut
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

místo výkonu práce - Podhorská nemocnice a.s.
Hornoměstská č.p. 549/16, 795 01 Rýmařov.
Náplň pracovní pozice:
Samostatná práce Fyzioterapeuta na RHB oddělení.
Požadujeme:
odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona 96/2004 Sb., alespoň minimální praxe.
Nabízíme:
možnost práce na částečný úvazek,
příspěvek na stravování,
příspěvek na životní pojištění,
25 dnů dovolené,
měsíční odměny.
Benefity:
odměny při životních jubileích,
příspěvky na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu.
Kontakt:
Hana Camfrlová, PaM, *********, *********
Z: 5.6.2015 A:1.3.2016 A : 6.6.2017 A : 10.10.208

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Bruntál.
Evidujeme 383 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Bruntál.