Finanční Účetní - TOP Zaměstnavatel ! | VímVíc.cz

Finanční Účetní - TOP Zaměstnavatel !

Ústí nad Labem
Plný úvazek
30.000 – 50.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Finanční Účetní - TOP Zaměstnavatel !

Firma

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Popis pozice

Máme pro Vás možnost uplatnit se ve velmi perspektivním zaměstnání v dceřiné společnosti mezinárodního koncernu na pozici samostatné finanční účetní.

Nabízíme :
- odpovídající mzdové ohodnocení dle předchozí praxe a prokázaných zkušeností
- perspektivní zaměstnání v dceřiné společnosti mezinárodního koncernu
- práce ve výrobním závodě na plný úvazek
- firemní benefity
- možnost seberealizace
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- nástup dle dohody

Náplň práce :
- účtování pohledávek a závazků
- vedení pokladny, účtování banky a interních dokladů
- podklady pro přiznání DPH
- spolupráce na měsíčních závěrkách
- přípravné práce pro audit a daňové poradce

Požadované znalosti :
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetnictví a daňové legislativy
- alespoň základní znalost anglického jazyka popř. německého jazyka
- znalost MS Office, SAP

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Nezáleží na vzdělání

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

Eliška Kostovová

Místo výkonu práce

Ústí nad Labem 40001, okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj