Finanční účetní - Nový Jičín | VímVíc.cz

Finanční účetní - Nový Jičín

Nový Jičín
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
19 000 - 28 000 Kč
Mám zájem o nabídku Finanční účetní - Nový Jičín

Nabídka práce Finanční účetní pro organizaci SPADIA LAB, a.s. (IČ 28574907). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení) a další dovednosti jako práce s PC. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 19 000 - 28 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Máchova 619/30, Nový Jičín, 741 01 Nový Jičín 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Monika Klosová, a to na e-mail *********.

SPADIA LAB, a.s. detaily

Další informace o společnosti SPADIA LAB, a.s. vedené pod IČ 28574907 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Finanční účetní
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

z: 12.04.2019 Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
na dobu neurčitou.
Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, min. 2 roky praxe na pozici účetní, komplexní znalost účetní problematiky, podvojného účetnictví, účetních standardů, zákona o účetnictví a souvisejících právních předpisů, orientace v daňových zákonech (daň z příjmů, DPH, daň silniční, daňový řád), dobrá znalost práce na PC (MS Office), zkušenosti s programem DUNA výhodou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovní nasazení, flexibilita, loajalita
Náplň práce: vedení účetnictví účetní jednotky, zpracování a kontrola účetních a daňových dokladů, vystavování, evidence, odsouhlasení a zaúčtování faktur vydaných, evidence, odsouhlasení a zaúčtování faktur přijatých, vedení pokladny, evidence majetku, účtování mezd, vyplňování statistických výkazů, zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení, přiznání k silniční, inventarizace majetku a závazků, uzávěrkové operace, sestavování účetní závěrky
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/Program MultiSport, vzdělávací kurzy/školení
Doplňující informace: V případě zájmu, prosíme zaslat strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem e-mailem na adresu *********. Pokud bude uchazeč zařazen do výběrového řízení, budeme jej kontaktovat.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 856 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.