Finanční manažer projektu | VímVíc.cz

Finanční manažer projektu

Praha
Plný úvazek

Firma

Probační a mediační služba

Popis pozice

Do Probační a mediační služby hledáme finančího manažera/ku pro projekty Na správnou cestu! II a Křehká šance II.

Náplň práce:

  • finanční řízení projektu
  • vedení projektového účetnictví
  • vedení a hlídání projektového rozpočtu
  • hlídání a evidence přímých a nepřímých nákladů projektu
  • evidence a archivace účetních dokladů
  • vypracovává finanční části monitorovacích zpráv, žádosti o platbu a žádosti o změnu rozpočtu
  • komunikuje s dodavateli o finančním plnění objednávek a zakázek
  • účastní se kontrol ze strany MPSV, komunikuje s auditorem
  • zpracování finančních tabulek a výkazů dle Ministerstva spravedlnosti
  • zpracování rozpočtových opatření

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání (vysokoškolské výhodou)
  • znalost práce v Excelu – práce s daty, kontingenční tabulky, základní vzorce, atd.
  • samostatnost
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • organizační schopnosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • znalost/praxe ve vedení účetnictví výhodou (nikoli podmínkou)
  • znalost/praxe s finančním řízením projektů financovaných z EU výhodou (nikoli podmínkou)

Nabízíme

  • plný úvazek na základě pracovní smlouvy
  • práci na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou (nástup ihned/dle dohody)
  • pružnou pracovní dobu (pevný blok 10:00 – 13:00)
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v mladém dynamickém kolektivu realizačního týmu projektového oddělení PMS
  • přátelské prostředí
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna
  • stravenky
  • příspěvek na kulturní a sportovní potřeby
  • místo výkonu práce Praha

Strukturovaný životopis zasílejte nejpozději do 31. 5. 2019 včetně na e-mail: *********.

Doplňující informace k nabídce

Pozice vhodná pro:

Absolventy

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Andrea Jandová

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha