Externí pedagogický pracovník - Heřmanův Městec | VímVíc.cz

Externí pedagogický pracovník - Heřmanův Městec

Chrudim
DPP, min. 2 hod. týdně
od 120 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Externí pedagogický pracovník - Heřmanův Městec

Volné místo Externí pedagogický pracovník ve společnosti Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec. Pracoviště se nachází na adrese Na Ježkovce 791, Heřmanův Městec, 538 03 Heřmanův Městec. Jedná se o práci na DPP / min. 2 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 120 Kč/hod.. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání nižší střední. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Kateřina Vacková, ředitelka DDM. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec nabízí volné pracovní místo na adrese Na Ježkovce 791, Heřmanův Městec, 538 03 Heřmanův Městec. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 70154091.

Pozice:
Externí pedagogický pracovník
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední
Nástup do zaměstnání:
1. 9. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 10

Poznámka

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec - Na Ježkovce 791
Pracovní doba: 2-10 hod./týden.
Vhodné pro uchazeče, kteří jsou kreativní, spolehliví, rádi pracují s dětmi, jsou ochotni se dále vzdělávat a podílet se na dalších volnočasových aktivitách v DDM.
NÁPLŇ PRÁCE: výuka hry na kytaru, florbalový trenér, výuka yoyování nebo žonglování, výuka tance, výuka francouzského jazyka, výuka rybářského kroužku, výuka plastikových a leteckých modelářů, výuka kresby a malby, výuka zdravovědy, parkour, výuka fotografování, výuka keramiky.
POŽADAVKY: studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost (možnost doškolení nových externích pedagogů) nebo pedagogické vzdělání či studium pedagogické školy.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 792 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.