Expert/-ka pro energetiku a technologie | VímVíc.cz
premium

Expert/-ka pro energetiku a technologie

Hlavní město Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Expert/-ka pro energetiku a technologie

O pozici

Do našeho týmu hledáme vhodného kanidáta/-ku na pozici Expert/-ka pro technologie a energetiku. Uplatní se u nás člověk s hlubší technickou znalostí a praktickou zkušeností z oblasti systémů a technologií budov, který se orientuje v technickém rozvoji a nebojí se uplatňovat nové trendy v praxi. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ.

Co bude Vaše práce

Hledáme člověka s předpoklady pro:
  • posuzování technických systémů a navrhování systému provozu, užívání a nastavování technických systémů a technologií, jejich modernizací a změn
  • posuzování projektů, připomínkování technických podkladů budov
  • provádění kontroly, hodnocení a koordinování činnosti dodavatelů technologií budov a jejich servisu, navrhování změn v systému činnosti dodavatelů
  • zaškolování a předávání znalostí kolegům
  • sledování inovací v technické oblasti
  • řešení pilotních projektů a optimalizace v technické oblasti a jejich implementaci v bance s nastavením postupů a procesů včetně komunikace napříč útvary

Bez čeho se u nás neobejdete?

  • znalosti systémů a technologií budov (topení, chlazení, větrání, osvětlení, systémy měření a regulace, dobíjecích stanic pro automobily)
  • přehledu v oblasti energetiky, vyhodnocování efektivity provozu zařízení a oblasti efektivity využívání energií při vyhodnocování podkladů ze systémů měření a regulace, orientace v oblasti „udržitelnosti“
  • znalosti technických předpisů, vyhlášek a norem v oblasti budov a technologií
  • orientace v oblasti 3D dokumentace
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického oboru
  • praxe v oboru min 5 let

Nabízené Benefity

  • rozmanitá pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • práce v nejmodernějších kancelářských budovách ve středoevropském regionu
  • dovolená 25 dní v roce + 5 dní sick days + 2 care days
  • stravenky 125 Kč / den
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • cafeterie s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
  • výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Expert/-ka pro energetiku a technologie
Místo výkonu práce:
Hlavní město Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Markéta Hajdari
mhajdari@csob.cz