Elektromechanik/čka TP poruchový/á - Ostrava | VímVíc.cz

Elektromechanik/čka TP poruchový/á - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
25 050 - 30 250 Kč

Nabídka práce Elektromechanik/čka TP poruchový/á pro organizaci ArcelorMittal Ostrava a.s. (IČ 45193258). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 050 - 30 250 Kč a práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler, a to na telefonním čísle ********* (*********) nebo na e-mail *********.

ArcelorMittal Ostrava a.s. detaily

Další informace o společnosti ArcelorMittal Ostrava a.s. vedené pod IČ 45193258 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Elektromechanik/čka TP poruchový/á
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 6. 2019 do 31. 5. 2020
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
-střední odborné vzdělání v oboru elektro (výuční list),
-platná vyhláška 50/1978 §6,
-praxe na obdobné pozici,
-schopnost práce ve směnném (nepřetržitém) provozu,
-schopnost práce ve výšce nad volnou hloubkou.

Náplň práce:
-provádí přípravné a montážní práce průmyslových rozvodů při opravách elektrozařízení, jeřábů a kabelových rozvodů.
-provádí zkoušky po opravách výrobního zařízení,
-provádí drobné opravy a renovace náhradních dílů,
-zodpovídá za kvalitu poruchové údržby a za dobrý technický stav zařízení, manipuluje v rozvodnách vysoké napětí.

Zaměstnanecké výhody:
Dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Mzda: 25 050 Kč - 26 250 Kč + příplatky 4 000 Kč

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2022 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.