Elektrikář/ka - Ostrava | VímVíc.cz

Elektrikář/ka - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
od 24 000 Kč

Nabídka práce Elektrikář/ka pro organizaci PORFIX CZ a.s. (IČ 60108924). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 24 000 Kč a práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava 22. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Yvetta Rychlá, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

PORFIX CZ a.s. detaily

Další informace o společnosti PORFIX CZ a.s. vedené pod IČ 60108924 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Elektrikář/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

74110 Stavební a provozní elektrikáři
ZamK
Pracoviště: Třebovická 5546/36, Ostrava - Třebovice
Kontakt osobně, e-mailem.

Náplň práce:
- údržba a obsluha výrobního a technického vybavení
- řešení poruch na výrobním a technickém vybavení
- diagnostika elektrických poruch pomocí vyhodnocení stavu I/O na PLC
- nastavování frekvenčních měničů

Požadujeme:
- SOU/SŠ elektro
- praxe v oboru min 2 roky
- vyhláška 50/1978 Sb., §6
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- nástupní mzda od 24.000 Kč
- příplatek za směnný provoz
- další zaměstnanecké benefity

Benefity:
- Zajištění ubytování
- 5 týdnů dovolené
- Možnost 13. Platu
- Příspěvek na stravování

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2017 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.