Elektrikář - Bělá pod Pradědem | VímVíc.cz

Elektrikář - Bělá pod Pradědem

Jeseník
Plný úvazek
od 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Elektrikář - Bělá pod Pradědem

Nabídka práce Elektrikář pro organizaci VentiAir s.r.o. (IČ 06935320). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 25 000 Kč a práci na plný úvazek (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Bělá pod Pradědem. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Lenka Šťastná, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

VentiAir s.r.o. detaily

Další informace o společnosti VentiAir s.r.o. vedené pod IČ 06935320 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Elektrikář
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 7. 2019 do 7. 5. 2020
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

AKTUALIZACE 21.6.2019
první kontakt telefonický, písemný
- telefonicky na tel. čísle: *********
- písemně - zaslat životopis na email - *********
PRACOVNÍ DOBA
- dvousměnný provoz (týden ranní 06:00 - 14:00 hod., týden odpolední 14:00 - 22:00 hod.), víkendy volné
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Adolfovice 512, 790 01 Bělá pod Pradědem
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- střední odborné vzdělání s výučním listem (obor elektrikář, elektrotechnické práce)
- praxe v oboru
- osvědčení podle vyhl. č. 50/78 Sb.§6
- manuální zručnost
- spolehlivost a samostatnost
- ochota pracovat ve směnném provozu
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- údržba částí elektrických a elektromechanických strojů a zařízení
- montáž průmyslových větracích zařízení
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- mzda zaměstnance od 25 000 Kč
- práci v dobrém kolektivu
- nástup možný ihned

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jeseník.
Evidujeme 210 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jeseník.