DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ/Á - Choceň | VímVíc.cz

DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ/Á - Choceň

Ústí nad Orlicí
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
19 000 - 20 500 Kč
Mám zájem o nabídku DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ/Á - Choceň

Volné místo DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ/Á ve společnosti Česká pošta, s.p.. Pracoviště se nachází na adrese Pernerova 393, Choceň, 565 01 Choceň 1. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 19 000 - 20 500 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC - základní znalost, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Petra Kubistová, specialista náboru. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Česká pošta, s.p. nabízí volné pracovní místo na adrese Pernerova 393, Choceň, 565 01 Choceň 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 47114983.

Pozice:
DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ/Á
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - stravenky
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • práce s PC - základní znalost
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

Místo výkonu práce: Pernerova č.p. 393, 565 01 Choceň 1
Náplň práce:
- příprava poštovních zásilek a jejich doručování služebním vozem
- uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
- příprava, třídění a doručování propagačního materiálu
- výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- dobrý zdravotní a fyzický stav
- základní znalost práce s počítačem
Nabízíme:
- zajímavou práci, při které uvidíte Vaše výsledky každý den
- pracovní dobu pouze 37,5 hod/týdně
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- poukázky v hodnotě 1.400 Kč na volnočasové aktivity
- možnost rekreace ve firemních zařízeních a další benefity
KONTAKT: POUZE E-MAILEM - ZASLAT ŽIVOTOPIS (*********)
KANCELÁŘ PANÍ KUBISTOVÉ JE V PARDUBICÍCH

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.
Evidujeme 877 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.