Disponent | VímVíc.cz

Disponent

Středočeský kraj

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá automobilovým průmyslem hledáme vhodné kandidáty na pozici: Disponent.
Náplň práce:
- Zodpovědnost za zajištění potřeb přiděleného materiálu od zákazníka
- Zodpovědnost za včasné a přesné odesílání odvolávek na dodavatele
- Zodpovědnost za zajištění dodávek nakupovaného materiálu od dodavatelů
- Zodpovědnost za řádné a včasné zajištění dopravy materiálu a oběhových obalů
- Kontaktní osoba pro zákazníka/dodavatele v oblasti dispozic
- Zodpovědnost za plnění úkolů vyplývajících ze změnového řízení
- Odpovědnost za včasné a efektivní plánování přeprav v souladu s aktuálně platným procesem předlogistiky a spoluúčast na jeho optimalizaci

Požadujeme:
- Vzdělání minimálně SŠ
- Praxe v oblasti minimálně 3 roky
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Časová flexibilita
- Schopnost zvládat stresové situace
- Dobrá znalost AJ nebo NJ slovem a písmem
- Reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
- Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Firemní benefity: 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci atd.
- Nástup možný ihned
- Místo pracoviště Mladá Boleslav
Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ na: ********* a uveďte značku 25477/D/VYK.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Petra Vykouřilová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.