Dentální hygienista/hygienistka | VímVíc.cz
premium

Dentální hygienista/hygienistka

Hlavní město Praha
Plný úvazek, Částečný úvazek
Mám zájem o nabídku Dentální hygienista/hygienistka

Na naší kliniku v krásném prostředí historického centra Prahy hledáme dentální hygienika/hygienistku. Skvěle organizované zázemí, příjemná klientela, přátelský kolektiv.

Náplň práce:

• Individuální hygienické instruktáže a nácvik hygieny
• Prevence zubního kazu a parodontopatií
• Pískování, bělení zubů
• Poradenská činnost v oblasti dentální hygieny

Požadujeme:

· Vstřícnost, empatie a individuální přístup ke klientovi je pro nás prioritou

· Odpovídající vzdělání - Dis./Bc.

· Kandidáty s vlastní iniciativou a zájmem o obor – oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí

· Učíme se, vzděláváme se, děláme a přiznáváme chyby

· Výhodou, nikoliv podmínkou bude znalost angličtiny

Chceme, aby se vám u nás dobře pracovalo, proto nabízíme:

· Plný úvazek s pracovní dobou od PO – PÁ, jednosměnný provoz

· Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

· Zázemí stabilní a rostoucí společnosti

· Snažíme se vyjít vstříc, pokud potřebujete skloubit práci s rodinou nebo studiem

· Příjemné pracovní prostředí soukromé kliniky na Praze 1 (blízko Národního divadla)

· Nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby

· 5 týdnů dovolené, 2 sick days pro dny, kdy vám nebude dobře

· Zvýhodněné mobilní a datové tarify

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Multisport kartu

TeamPrevent-Santé je uvědomělá firma, která svým zaměstnancům nabízí přátelskou atmosféru, stabilní zázemí a podpůrné prostředí. Budeme rádi, když se nám ozvete a přijdete se k nám sami přesvědčit. Těšíme se na naše první společné setkání!

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.