Dělník plastikářské výroby - Velhartice

Klatovy
Plný úvazek
od 120 Kč/hod.

Nabídka práce Dělník plastikářské výroby pro organizaci . Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - bez vzdělání. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 120 Kč/hod. a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Velhartice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - .

detaily

Další informace o společnosti si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Dělník plastikářské výroby
Minimální stupeň vzdělání:
Bez vzdělání
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 10. 2018
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 6

Náplň práce: lisování plastových výrobků, jejich opracování, kontrola a balení.

Požadavky: ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme: stabilní zaměstnání, dotované závodní stravování, příplatky za noční (20 Kč/hod), odpolendí (15 kč/hod.), docházkový bonus aj.

Více informací na tel. ********* nebo *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.
Evidujeme 1410 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.