Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 82 428 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

DĚLNÍK ODĚVNÍ VÝROBY - Sušice

Klatovy
Plný úvazek, zkrácený úvazek, min. 20 hod. týdně
od 12 200 Kč
Výběrové řízení bylo ukončeno

Volné místo DĚLNÍK ODĚVNÍ VÝROBY ve společnosti 2P SERVIS s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Nádražní č.e. 580/12, Sušice II, 342 01 Sušice 1. Jedná se o práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / min. 20 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 12 200 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ilona Matějčková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma 2P SERVIS s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Nádražní č.e. 580/12, Sušice II, 342 01 Sušice 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 28049390.

Pozice:
DĚLNÍK ODĚVNÍ VÝROBY
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
1. 10. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Vhodné POUZE pro OZP.
POŽADUJEME: zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci, manuální zručnost, znalost šití na průmyslovém šicím stroji výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: skládání, balení, žehlení, začišťování oděvů, obsluha knoflíkovačky a dírkovačky, popř. jiné pomocné práce v oděvní výrobě
NABÍZÍME: zaškolení, práce v malém pohodovém kolektivu, možnost zkr. úvazku, přizpůsobení pracovní doby, možnost střídání pracovní polohy, práce na různých strojích, střídání sedu, stoje a chůze
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY: příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, občerstvení na pracovišti, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikůru
MZDA: 12 200 Kč při plném úvazku + benefity

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Klatovy.
Evidujeme 453 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Klatovy.