DĚLNÍK/NICE VE VÝROBNĚ CUKROVINEK - Česká Třebová | VímVíc.cz

DĚLNÍK/NICE VE VÝROBNĚ CUKROVINEK - Česká Třebová

Ústí nad Orlicí
Plný úvazek
16 500 - 18 000 Kč
Mám zájem o nabídku DĚLNÍK/NICE VE VÝROBNĚ CUKROVINEK - Česká Třebová

Nabídka práce DĚLNÍK/NICE VE VÝROBNĚ CUKROVINEK pro organizaci ČOKO KLASIK družstvo (IČ 25278193). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízené volné místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 16 500 - 18 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je náměstí 17. listopadu 2061, Česká Třebová, 560 02 Česká Třebová 2. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Jana Čiháková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ČOKO KLASIK družstvo detaily

Další informace o společnosti ČOKO KLASIK družstvo vedené pod IČ 25278193 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
DĚLNÍK/NICE VE VÝROBNĚ CUKROVINEK
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
2. 7. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

MÍSTO POUZE PRO OZP
Místo výkonu práce: náměstí 17. listopadu č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2
Detail pozice:
Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici: Dělník/nice ve výrobně cukrovinek.
Náplň práce:
- Práce ve výrobě - obsluha výrobní linky, kompletace potravinářských výrobků.
Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- perspektivní práci ve stabilní společnosti
- klimatizované pracovní prostředí
- stabilní pracovní uplatnění
- komplexní zaškolení
- zaměstnanecké benefity: sick day, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, roční prémie, zaměstnanecké slevy, odměny.
Požadujeme:
- samostatnost a spolehlivost
- aktivní přístup k práci
- ochotu učit se nové věci
- min. vyuční list (zaškolení zajistíme)
Nástup možný ihned.
Kontakt: paní Čiháková telefonicky ********* nebo e-mailem *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.
Evidujeme 835 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.