Dělník, dělnice ve výrobě - Modřice | VímVíc.cz

Dělník, dělnice ve výrobě - Modřice

Brno-venkov
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
16 300 - 18 800 Kč
Mám zájem o nabídku Dělník, dělnice ve výrobě - Modřice

Nabídka práce Dělník, dělnice ve výrobě pro organizaci Vodňanská drůbež, a.s. (IČ 25396480). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 16 300 - 18 800 Kč a práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Chrlická 522, Modřice, 664 42 Modřice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Bohuslava Al-Yousefová, a to na telefonním čísle ********* (*********) nebo na e-mail *********.

Vodňanská drůbež, a.s. detaily

Další informace o společnosti Vodňanská drůbež, a.s. vedené pod IČ 25396480 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Dělník, dělnice ve výrobě
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2018
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 18

První kontakt telefonicky (pondělí a středa od 6:00 do 14:00 hod.) osobně ( Pondělí-středa od 6:00 do 11:00 hod, na adrese Chrlická 522, Modřice 664 42), nebo emailem.

Upřesňující informace:
Náplň práce: skládání drůbežích dílů na tácky, balení, etiketování, ranní směna od 6:00-14:00, v pondělí začátek směny ve 4:00, odpolední směna od 14:00-22:00, v pondělí začátek směny ve 12:00.
Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Místo výkonu práce: Chrlická 522, 664 42 Modřice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov.
Evidujeme 1166 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov.