Dělník ve výrobě - Chrudim | VímVíc.cz

Dělník ve výrobě - Chrudim

Chrudim
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
22 000 - 24 000 Kč
Mám zájem o nabídku Dělník ve výrobě - Chrudim

Nabídka práce Dělník ve výrobě pro organizaci BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. (IČ 49286242). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - bez vzdělání. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 22 000 - 24 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je K Májovu 1244, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Janka Zbonkova, HR Specialist, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. detaily

Další informace o společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. vedené pod IČ 49286242 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Dělník ve výrobě
Minimální stupeň vzdělání:
Bez vzdělání
Doba zaměstnání:
od 1. 8. 2019 do 31. 12. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Chrudim - K Májovu 1244
Pracovní smlouva do 31.12.2019 s možností prodloužení. Fyzicky náročná práce - vhodné spíše pro muže.
NÁPLŇ PRÁCE: Vykonávání činnosti na oddělení výroby, dbát na řádné označení výrobních produktů, dbát na hospodárný průběh výroby a kvalitu výroby dle technologických postupů a receptur, odebírání vzorků pro laboratoř dle schválených postupů, udržování pořádku ve výrobě a přilehlých prostorách, základní údržba technologie, plnění dalších úkolů podle požadavku nadřízeného.
POŽADAVKY: Bezúhonnost, věk minimálně 18 let
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, firemní akce, teambuildingy, příspěvky na penzijní připojištění, odborná školení, karta Multisport, poukázky Edenred, 3 sick days.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 833 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.