Dělníci výkopových prací - Stavební dělník pro pomocné stavební práce - ruční výkopové práce | VímVíc.cz

Dělníci výkopových prací - Stavební dělník pro pomocné stavební práce - ruční výkopové práce

Prachatice
Plný úvazek
13.000 – 15.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Dělníci výkopových prací - Stavební dělník pro pomocné stavební práce - ruční výkopové práce

Firma

ŠTOLKA - STAVKO s.r.o.

Popis pozice

Požadujeme:
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost.
Náplň práce:
- provádění ručních výkopových prací.

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti,
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
- firemní benefity,
- pevný výplatní termín,
- příspěvek na stravu.

Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo e-mailem, kdy: od 7:00-15:00, kontaktní osoba p. Petr Štolka *********, *********

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Vyučení bez maturity

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

20.10.2017

Kontaktní údaje

Ing. Petra Štolková

Místo výkonu práce

Prachatice 38301, okres Prachatice, Jihočeský kraj

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.