Dělníci v oblasti výstavby budov - Chomutov | VímVíc.cz

Dělníci v oblasti výstavby budov - Chomutov

Chomutov
Plný úvazek
od 13 720 Kč
Mám zájem o nabídku Dělníci v oblasti výstavby budov - Chomutov

Nabídka práce Dělníci v oblasti výstavby budov pro organizaci VMK s.r.o. (IČ 07140568). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 13 720 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Chomutov. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Vladislav Kovtun, a to na e-mail *********.

VMK s.r.o. detaily

Další informace o společnosti VMK s.r.o. vedené pod IČ 07140568 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Dělníci v oblasti výstavby budov
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 15. 7. 2019 do 13. 10. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 8

Dostavte se k osobnímu jednání vždy v Út od 9:00 do 11:00 hod. (životopis s sebou) na adresu:
Kostelní č.p. 53, 431 11 Jirkov 1

Místo výkonu práce - Hope - P spol. s.r.o., Chomutov

Náplň práce - pomocné zednické práce

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chomutov.
Evidujeme 626 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chomutov.