Dělníci v lesnictví - Bohdaneč | VímVíc.cz

Dělníci v lesnictví - Bohdaneč

Kutná Hora
Plný úvazek
od 14 000 Kč
Mám zájem o nabídku Dělníci v lesnictví - Bohdaneč

Volné místo Dělníci v lesnictví ve společnosti Dřevařské centrum, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Bohdaneč. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 14 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Šárka Nováková, DiS., účetní. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Dřevařské centrum, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Bohdaneč. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 24239909.

Pozice:
Dělníci v lesnictví
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Požadujeme: praxe v oboru výhodou, zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu.
Náplň práce: úklid klestu, sázení stromečků, vyžívání apod.
V případě zájmu volejte nebo pište na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Bohdaneč, lesy ČR.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora.
Evidujeme 380 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora.