ČÍŠNÍK, SERVÍRKA - Opava | VímVíc.cz

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA - Opava

Opava
DPC
od 104 Kč/hod.

Nabídka práce ČÍŠNÍK, SERVÍRKA pro organizaci ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. (IČ 03052559). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 104 Kč/hod. a práci na DPC (turnusové služby). Adresa pracoviště je Mezi Trhy 141/8, Město, 746 01 Opava 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Sarah Schneiderová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. detaily

Další informace o společnosti ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. vedené pod IČ 03052559 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
ČÍŠNÍK, SERVÍRKA
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
DPC
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

* KO: Schneiderová Sarah, tel.: *********, životopis zašlete na e-mail: *********.
Věk min 18 let, potravinářský průkaz, ochota pracovat, kolegiální a proklientský přístup, praxe v oboru, loajalita, flexibilita.
Pracovní doba dle potřeby zaměstnavatele - pátek + sobota co 14 dní, pracoviště Kozlovna, nástup ihned. Odměna 80 kč čistého/hodi. + dýška.
Náplň práce: obsluha hostů, servis (příprava káv, limonád, míchaných drinků, čepování piva na hladinku), inventura zboží, úklid za barem (kávovar, výčepní pult, lednice atd.).

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Opava.
Evidujeme 642 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Opava.