Chemický laborant/ka - Rybitví | VímVíc.cz

Chemický laborant/ka - Rybitví

Pardubice
Plný úvazek
18 000 - 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Chemický laborant/ka - Rybitví

Nabídka práce Chemický laborant/ka pro organizaci APIGENEX s.r.o. (IČ 64938255). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako práce s PC, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, angličtina. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Rybitví. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Robin Fučík, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

APIGENEX s.r.o. detaily

Další informace o společnosti APIGENEX s.r.o. vedené pod IČ 64938255 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Chemický laborant/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Jazykové znalosti

  • Angličtina - pasivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce Rybitví.
Požadujeme: Znalosti MS Office, zkušenosti s instrumentálními metodami v Analytické chemii (HPLC, kalibrace..), preciznost, schopnost učit se novým věcem, ŘP skupiny B, anglický jazyk.
Náplň práce: manažer materiálového zajištění laboratoří, údržba a obsluha laboratorních zařízení, přejímka a uskladnění dodaného materiálu- skladové hospodářství, navažování vzorků, pomocné a rutinní práce v laboratoři
Požadované vzdělání: chemické, střední s maturitou
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky, sportovní benefity, firemní sportovní akce.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1131 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.