Certifikační a systémový inženýr | VímVíc.cz

Certifikační a systémový inženýr

Pardubický kraj
Mám zájem o nabídku Certifikační a systémový inženýr

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Certifikační a systémový inženýr
Hledáme kolegu do vývojového oddělení, kterého bude bavit příprava celého procesu certifikace našich výrobků – zejména routerů a rád se podívá i do akreditovaných laboratoří nejen v Čechách.
Co bude Vaší hlavní zodpovědností
•Organizuje certifikační procesy pro celulární routery, včetně domluvy s laboratořemi a dalšími subjekty.
•Shromažďuje informace potřebné pro certifikaci, a to jak uvnitř tak vně vývojového týmu.
•Řeší a reportuje problémy.
•Provádí EMC, rádiové a další měření
•V případě potřeby asistuje v průběhu měření a testování v akreditovaných laboratořích.
Co od Vás potřebujeme
•Solidní znalosti v oblasti HW a počítačových sítí.
•Dobré komunikační schopnosti.
•Vynikající češtinu a angličtina na lepší pokročilé úrovni slovem i písmem
•Zkušenosti s celulárními technologiemi.
•Časovou flexibilitu a ochotu cestovat do zahraničí.
•Povědomí o standardech používaných v oblasti elektronických průmyslových zařízení a certifikacích.
•Znalost OS Linux.
Výhoda pro Vás bude
•Zkušenosti s EMC.
•Zkušenosti s certifikačním procesem a znalost základů programování.
•Zkušenost s psaním shell skriptů a znalost základů programování.
A co Vám nabízíme
•Spolupráci na mezinárodních projektech.
•Zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí neustále se rozvíjející společnosti.
•Pružnou pracovní dobu a práci v pohodovém kolektivu.
•Externí a interní školení a certifikace. (firemní kurzy AJ s rodilým mluvčím, odborné IT kurzy, soft skills dle zájmu)
•Zaměstnanecké benefity (sportovní a kulturní akce, stravenky, podpora v pracovní neschopnosti, NTB a telefon pro soukromé účely, kartu MultiSport, občerstvení na pracovišti zdarma, očkování a další).
Místo pracoviště v Ústí nad Orlicí - blízko nádraží.
Pokud Vás tato pozice zaujala, pak neváhejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis v Čj a Aj. na adresu *********
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Nataša Buriánová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.