BUSINESS ANALYST - PRAHA (A7778) | VímVíc.cz
premium

BUSINESS ANALYST - PRAHA (A7778)

Hlavní město Praha
Plný úvazek
Mám zájem o nabídku BUSINESS ANALYST - PRAHA (A7778)

Náplň práce:

  •  Hledáme zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci a se schopností teamové spolupráce
  • Hlavní náplní práce bude podílení se na budování nové implementace interního CRM systému
  • Součástí je přímá komunikace se zadavateli a příprava dokumentace a řízení projektu

Požadujeme:

  • Znalost některého z modelovacích nástrojů BPMN
  • Znalost MS Project, Team Foundation Server, MS SQL výhodou
  • Silné analytické a strukturované myšlení
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu (homeoffice)
  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  •  Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.