Brusič/ka kovů - Ostrava | VímVíc.cz

Brusič/ka kovů - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
23 000 - 35 000 Kč

Volné místo Brusič/ka kovů ve společnosti VÍTKOVICE GEARWORKS a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Ruská 3015, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 23 000 - 35 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Hana Sládková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma VÍTKOVICE GEARWORKS a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Ruská 3015, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25877933.

Pozice:
Brusič/ka kovů
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 1. 9. 2019 do 31. 8. 2020
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce: Ruská 3020, Ostrava - Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 8:00 - 13:00 hodin.

Požadujeme: manuální zručnost a zodpovědný a samostatný přístup

Pracovní náplň: provádění broušení na bruskách (velká bruska BUT 650x4m, malá bruska BUT 1000, magnetka (rovinná bruska), bruska na otvory BUT 400 a malá bruska na otvory Kikinda) a provádění měření v mikrometrech

Zaměstnanecké výhody: týdenní pracovní doba 37,5hod, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování a bonusy za beznemocnost

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 1941 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.