Barista/ka - odborník/ce na přípravu kávy - Mariánské Lázně | VímVíc.cz

Barista/ka - odborník/ce na přípravu kávy - Mariánské Lázně

Cheb
DPP, DPC, min. 15 hod. týdně
od 100 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Barista/ka - odborník/ce na přípravu kávy - Mariánské Lázně

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Volné místo Barista/ka - odborník/ce na přípravu kávy ve společnosti Coffee Blenders s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Hlavní třída 68/6, Mariánské Lázně, 353 01 Mariánské Lázně 1. Jedná se o práci na DPP / DPC / min. 15 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 100 Kč/hod.. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Bc. Lucie Ledecká. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Coffee Blenders s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Hlavní třída 68/6, Mariánské Lázně, 353 01 Mariánské Lázně 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27206823.

Informace o volném místě

Pozice:
Barista/ka - odborník/ce na přípravu kávy
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
DPP, DPC, min. 15 hod. týdně
Nástup do zaměstnání:
6. 9. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
od 100 Kč/hod.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 7. 9. 2019
Poslední uvedení nabídky: 7. 9. 2019

Poznámka

Jedná se o pozici "barista/ka - odborník/ce na přípravu kávy" !!! Jedná se o dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou. Místo výkonu práce: Spa Hotel Palace Zvon, Hlavní třída 68/6, 353 01 Mariánské Lázně a Spa Hotel Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně. Mzdové ohodnocení: 100,- Kč/hod. Zkrácený úvazek 15 hod/týdně. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro absolventy. Uvítáme pracovníka/ci na víkendovou výpomoc anebo na pár pracovních dní/dopolední v týdnu, který/á je milý/á, usměvavý/á, přátelský/á, který/á chce pracovat v krásném a čistém hotelovém prostředí a který/á se chce stát součástí nově vznikajícího dynamického týmu baristů a výrobců kávy. Pracovní prostředí hotelů nabízí komfortní prostředí pro každého, kdo je společenský a rád by pracoval pouze o víkendech anebo pár pracovních dní v týdnu/měsíci, v dopoledních hodinách od 6:00 do 12:00 h. Kontakt pro zájemce: NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ BEZ PŘEDCHOZÍHO OHLÁŠENÍ, NUTNÝ prvotní telefonický kontakt (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailový kontakt pro sjednání osobní schůzky, která pak proběhne na budoucím pracovišti v Mariánských Lázních.

Úřad práce

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Cheb.
Evidujeme 740 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Cheb.

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.