Backoffice Manager | VímVíc.cz
premium

Backoffice Manager

Celá ČR
Částečný úvazek, 25-35 hod/týden

Jsme online portál pomáhající lidem dělat lepší rozhodnutí na internetu a hledáme spolehlivého člověka do provozního týmu na pozici Backoffice Manager.

Jedná se o pozici se zaměřením na backoffice, provoz, účetnictví, marketing (B2B, B2C, affiliate) a administrativní podporu.

Práci je možné vykonávat plně z domova. Dostupné máme i kanceláře v centru Prahy (Černá labuť, nedaleko metra Florenc a nám. Republiky). Vhodné i pro studenty vysokých škol, kteří mají již pracovní zkušenost z jiné firmy.

Náplň práce

  • Vystavování a evidence faktur
  • Zákaznická podpora
  • První kontakt a nábor nových zaměstnanců
  • Vedení podklady a evidence výplat
  • Komunikace s klienty
  • Pomoc marketingovému týmu

Nabízíme

  • Práci na DPP nebo ŽL
  • Nástup možný ihned
  • Přístup ke vzdělání (firemní knihovna, online kurzy zdarma) a zvyšování kvalifikace
  • Mladý pracovní tým a uvolněnou firemní kulturu
  • Práce možná zcela na dálku
  • Zaučíme tě a naučíme nové věci
  • U nás budeš mít prostor pro seberealizaci, můžeš si vyzkoušet nové věci
  • Firemní notebook i pro soukromé účely, MultiSport karta

Požadujeme

  • Možnost odpracovat min. 25 hodin týdně
  • Vynikající organizační schopnosti