AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA - Zachrašťany | VímVíc.cz

AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA - Zachrašťany

Hradec Králové
Plný úvazek, zkrácený úvazek, DPC, min. 15 hod. týdně
18 000 - 27 000 Kč

Nabídka práce AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA pro organizaci MALINA - VRŠE s.r.o. (IČ 27462889). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 27 000 Kč a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / DPC / min. 15 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Zachrašťany. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Marie Pšeničková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

MALINA - VRŠE s.r.o. detaily

Další informace o společnosti MALINA - VRŠE s.r.o. vedené pod IČ 27462889 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova

- PP na dobu neurčitou nebo dohoda o pracovní činnosti, plný nebo zkrácený úvazek (min. 15 hod. týdně), nástup možný ihned
- Náplň práce: převážně elektroinstalační práce, diagnostika, ale i případné opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání; ŘP sk. B; výhodou ŘP sk. C a svářečský průkaz; časovou flexibilitu, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost
- Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, zvláštní peněžité odměny, pitný režim, motivační program, pracovní oděvy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Pšeničková Marie, e-mail: *********
- Více na www.servis-malina.cz

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 913 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.