ATRAKTIVNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ_Hlavní operátor zpracování | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 84 897 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

ATRAKTIVNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ_Hlavní operátor zpracování

Středočeský kraj
Plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně pro jednoduchou obsluhu stroje na výrobu papírových obalů.

POŽADUJEME

Na věku, pohlaví a praxi nám nezáleží. Šanci má každý, kdo chce pracovat.

NABÍZÍME

Proč také pracovat u nás:

*Ušetříte na dopravě, protože Vás z práce i do práce dovezeme zajištěným svozovým autobusem (ze 7 lokalit).

*Díky 3 směnnému provozu (střídání ranních/odpoledních/nočních směn) a volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu.

*Máte jistotu fixního platu

*Čekají Vás další příplatky za kvalitně odvedenou práci

*Po zaučení se Vám základní mzda opět navyšuje

*Dostanete příspěvek do Kafeterie od 5 500,- Kč/rok

*Samozřejmostí jsou příplatky za směnnost a přesčasy

*Odpočinek je důležitý, proto Vám dáme týden placené dovolené navíc

Dále Vás u nás čekají:

*Roční bonusy

*Dotované závodní stravování

*Příspěvek na penzijní připojištění

*Zdarma očkování proti chřipce

*Firemní akce (vánoční večírek, letní rodinný den, týdny zdraví, ... a mnoho dalších)

Tak neváhejte a přidejte se do našeho týmu ☺

Použijte odpovědní tlačítko níže, nebo zašlete svůj životopis na: *********, budu Vás co nejdříve kontaktovat!

Těšíme se na Vás ☺

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Lucie Vašíčková Na Florenci 2116/15110 00 Praha 1

Místo výkonu práce