ATRAKTIVNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ_Hlavní operátor zpracování | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 86 636 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

ATRAKTIVNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ_Hlavní operátor zpracování

Beroun
Plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

Popis pozice

Přidejte se ke spokojeným zaměstnancům nadnárodní společnosti, která je jedním z předních výrobců papírových obalů ve světě. Staň se členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti. Navíc je tato práce vhodná naprosto pro každého.

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně pro jednoduchou obsluhu stroje na výrobu papírových obalů.

Požadavky

*Na věku, pohlaví a praxi nám nezáleží. Šanci má každý, kdo chce pracovat.

Benefity

Proč také pracovat u nás:
*Ušetříte na dopravě, protože Vás z práce i do práce dovezeme zajištěným svozovým autobusem (ze 7 lokalit).
*Díky 3 směnnému provozu (střídání ranních/odpoledních/nočních směn) a volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu.
*Máte jistotu fixního platu
*Čekají Vás další příplatky za kvalitně odvedenou práci
*Po zaučení se Vám základní mzda opět navyšuje
*Dostanete příspěvek do Kafeterie od 5 500,- Kč/rok
*Samozřejmostí jsou příplatky za směnnost a přesčasy
*Odpočinek je důležitý, proto Vám dáme týden placené dovolené navíc

Dále Vás u nás čekají:
*Roční bonusy
*Dotované závodní stravování
*Příspěvek na penzijní připojištění
*Zdarma očkování proti chřipce
*Firemní akce (vánoční večírek, letní rodinný den, týdny zdraví, ... a mnoho dalších)

Tak neváhejte a přidejte se do našeho týmu ˘
Zašlete mi svůj životopis na: ********* budu Vás co nejdříve kontaktovat!
Těšíme se na Vás ˘

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Nezáleží na vzdělání

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

ManpowerGroup s.r.o., Lucie Vašíčková

Místo výkonu práce

Beroun 26601, okres Beroun, Středočeský kraj