ASYSTENT/KA ds. ADMINISTRACJI - praca, kariera, oferty pracy | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 678 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

ASYSTENT/KA ds. ADMINISTRACJI

Praha
DPP/ŽL
100 Kč/godz
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Internetowa firma Tipli, z siedzibą w centrum Pragi, zatrudni osobę na stanowisko ASYSTENT/KA ds. ADMINISTRACJI, która pomoże nam w realizacji naszych projektów.

Chętnie realizujesz zadania administracyjne w wyznaczonym terminie? Jesteś kreatywna/y, potrafisz pisać ciekawe teksty w języku polskim? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy!

OFERUJEMY:

  • możliwość samorealizacji,
  • możliwość pracy z domu,
  • praca w młodym zespole i w firmie, w której panuje przyjazna oraz otwarta atmosfera,
  • biuro w centrum Pragi blisko metra (przystanek Florenc),
  • stół do piłkarzyków i dobrą kawę,
  • darmowe kursy online dostępne na stronie VimVíc.cz.

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • redagowanie, pisanie, tłumaczenie tekstów (z języka czeskiego na język polski),
  • przygotowywanie tekstów na stronę internetową (magazyn, teksty zapleczowe),
  • administracyjne wsparcie zespołu.

WYMAGANIA:

  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i sumienność,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i „lekkie pióro”,
  • znajomość języka czeskiego,
  • mile widziana znajomość pakietu biurowego GOOGLE i programów graficznych typu Canva,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • własny komputer i połączenie z internetem.