Praktické sestry - asistenti v zubní ordinaci - Havířov | VímVíc.cz

Praktické sestry - asistenti v zubní ordinaci - Havířov

Karviná
Plný úvazek, zkrácený úvazek
od 13 700 Kč

Nabídka práce praktické sestry - asistenti v zubní ordinaci pro organizaci Zuběnka s.r.o. (IČ 01929704). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 13 700 Kč a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Dělnická 969/26, Město, 736 01 Havířov 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Jitka Šmílo, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Zuběnka s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Zuběnka s.r.o. vedené pod IČ 01929704 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
praktické sestry - asistenti v zubní ordinaci
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
3. 8. 2015
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

CZ ISCO - praktické sestry
náplň práce:
zpracování zdravotnických dat, komunikace s klienty, pomocné práce ve zdravotnickém provozu.
Nabízíme:
příspěvek na vzdělání, příspěvek na ubytování
Hlásit se telefonicky od 10-18h, nebo emailem
Osobně možno od 7.30 hod. do 9.00 hod. (pouze v tomto časovém rozmezí)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Karviná.
Evidujeme 378 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Karviná.