Asistent/ka s čínštinou - Praha | VímVíc.cz

Asistent/ka s čínštinou - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
od 40 000 Kč
Mám zájem o nabídku Asistent/ka s čínštinou - Praha

Volné místo Asistent/ka s čínštinou ve společnosti CITIC Europe Holdings a.s... Pracoviště se nachází na adrese Nekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 40 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSV. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Dita Maternová. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma CITIC Europe Holdings a.s.. nabízí volné pracovní místo na adrese Nekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 04170792.

Pozice:
Asistent/ka s čínštinou
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

MÍSTO VÝKONU : Nekázanka č.p. 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Maternová Dita Ing., e-mail: *********

Náplň práce:
" organizační a administrativní podpora zahraničních obchodních partnerů a delegací, zejména z Číny:
o příprava programu schůzek a plánů cest
o rezervace ubytování, letenek apod.
" doprovod obchodních partnerů na jednání
" občasné překlady a tlumočení z a do čínského jazyka
" zabezpečení vízové agendy ve spolupráci s externím dodavatelem.

Profil vhodného kandidáta:
" plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny a čínštiny
" znalost angličtiny výhodou
" znalost MS Office
" proaktivní a pozitivní přístup
" ochota práce pod tlakem a časová flexibilita
" odpovídající zkušenosti a vystupování
" organizační schopnosti
" diskrétnost.

Preferujeme kandidáty s volným přístupem na trh práce nebo se zaměstnaneckou nebo modrou kartou.

Pohovory po předchozím zaslání CV v čínském a českém jazyce na email: *********.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 2.
Evidujeme 4610 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 2.