Asistent/ka prodeje - Říčany | VímVíc.cz

Asistent/ka prodeje - Říčany

Praha-východ
Plný úvazek
od 22 000 Kč
Mám zájem o nabídku Asistent/ka prodeje - Říčany

Nabídka práce Asistent/ka prodeje pro organizaci TURBO PIZZA, s.r.o. (IČ 03643395). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 22 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Masarykovo nám. 60/33, Říčany, 251 01 Říčany u Prahy. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Lukáš Prágr, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

TURBO PIZZA, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti TURBO PIZZA, s.r.o. vedené pod IČ 03643395 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Asistent/ka prodeje
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo pracoviště:
- Masarykovo nám. 60, Říčany

Prvotní kontakt:
- e-mail: *********
- tel.: *********

Upřesňující údaje:
- Oblíbená pobočka v Říčanech se rozšiřuje a přijme do svých řad novou asistentku prodeje.
- Náplň práce: Obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
- Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost
- Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po celé České republice.
- Mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.
Evidujeme 3169 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.