Asistent/ka prodeje - Ostrava | VímVíc.cz

Asistent/ka prodeje - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
17 000 - 19 000 Kč
Mám zájem o nabídku Asistent/ka prodeje - Ostrava

Nabídka práce Asistent/ka prodeje pro organizaci ARAMARK, s.r.o. (IČ 45794707). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 17 000 - 19 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Na Rovince 875, Hrabová, 720 00 Ostrava 20. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Klára Tomanová, a to na e-mail *********.

ARAMARK, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti ARAMARK, s.r.o. vedené pod IČ 45794707 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Asistent/ka prodeje
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 5. 10. 2019 do 4. 10. 2022
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Restaurace Brembo, Na Rovince 875, Hrabová, 720 00 Ostrava 20
1. kontakt: osobně na výše uvedené adrese nebo e-mailem na *********

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici asistent/ka prodeje.

Náplň práce:
- příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků,
- doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo upravené
- starost o vzhled provozovny
- výpomoc kolegům při výdeji jídel nebo na myčce nádobí

Požadavky:
- praxe na obdobné pozici výhodou,
- výhodou praxe v závodním stravování,
- schopnost být součástí týmu,
- podmínkou dobrý zdravotní stav a dobré hygienické návyky

Zaměstnanecké výhody:
- HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, odměny za doporučení nového zaměstnance, školení

Pracovní doba:
PO - PÁ v čase 5:00 - 13:30 hod., 13:00 - 21:00 hod.,
SO - NE 9:00 - 21:00 hod.

K hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 1891 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.