premium

Asistent/ka obchodního týmu

Praha
Plný úvazek

Hledáme asistenta/ku obchodníkovi pro internetový HR portál. Klientům pomáháme řešit klíčovou oblast každé firmy, kterou je nábor nových lidí a budování značky zaměstnavatele. S internetovými projekty máme přes 7 let zkušeností, spolupracujeme s největšími českými firmami, bankami a pojišťovnami.

Naše nová posila bude první osobou, která naváže kontakt s potencionálním klientem. Hlavní činností práce bude podpora obchodníka. Proto by měla mít ráda komunikaci a nebát se komunikovat s klienty.

Důležité je pro nás přátelské pracovní prostředí a správný tým! Sídlíme v nových kancelářích v centru Prahy v krásném prostředí domu Černá Labuť. Okolí je plné stylových kaváren a restaurací vhodných na porady, brainstormingy či večerní pivo.

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • základní mzdu + osobní ohodnocení + měsíční odměny (za nejlepší výsledky v týmu kvartální a roční bonus)
  • kariérní postup na obchodníka
  • skvělého šéfa
  • moderní kanceláře v centru Prahy (nám. Republiky)
  • smlouvu na HPP/ŽL
  • možnost home office
  • služební notebook a telefon
  • teambuildingy a firemní akce
  • osobní a profesní rozvoj - možnost vzdělávacích kurzů
  • Multisport kartičku, která umožňuje vstup do stovek sportovišť zdarma

Náplň práce:

  • podpora obchodníka spolupráce v týmu s obchodníkem)
  • domlouvání schůzek u klientů
  • péče o stávající klienty
  • příprava nabídek, smluv a prezentací
  • podpora projektového týmu
  • podpora při řešení pohledávek
  • možnost účasti na jednání u klienta s obchodníkem

Požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • uživatelská znalost PC
  • nebát se zavolat a domluvit schůzku s obchodníkem (min 10/týden) - databáze kontaktů připravena
  • nadšení a chuť do práce