Asistent/ka - Kroměříž | VímVíc.cz

Asistent/ka - Kroměříž

Kroměříž
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
od 16 280 Kč

Nabídka práce asistent/ka pro organizaci GARDE CLIENTELA s.r.o. (IČ 05691087). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 16 280 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Moravcova 259/9, Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ivana Kurpašová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

GARDE CLIENTELA s.r.o. detaily

Další informace o společnosti GARDE CLIENTELA s.r.o. vedené pod IČ 05691087 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
asistent/ka
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: je zajišťování chodu kanceláře a všeho s tím souvisejícího, organizace školení, koordinace kalendáře, komunikace s pojišťovnami a jinými institucemi, administrativa s tím spojená, práce v programech institucí, zpracování smluv a jiných dokumentů
- Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou - ekonomický směr výhodou, týmového ducha, smysl pro zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, trošku puntičkářství a člověka co se rád baví
- Zkušenost v bance, pojišťovně či finančním poradenství velkou výhodou
- HM nástupní 16.280,-Kč, po zaškolení HM 18 000,-/měs + odměny, služební tel., kariérní posun, účast na společenských akcích, zvýhodněné sazby v produktech a jiné
- Svůj životopis a prezentaci o sobě (v ppt nebo prezi, na 5 slajdů) prosím pošlete na email *********.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.
Evidujeme 658 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.