Asistent/ka auditora a daňového poradce - Ostrava | VímVíc.cz

Asistent/ka auditora a daňového poradce - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, DPP, DPC
od 18 000 Kč
Mám zájem o nabídku Asistent/ka auditora a daňového poradce - Ostrava

Nabídka práce Asistent/ka auditora a daňového poradce pro organizaci Daně a audit s.r.o. (IČ 25353063). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - bakalářské a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy vysokých škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 18 000 Kč a práci na plný úvazek / DPP / DPC (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Mariánské náměstí 480/5, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Kateřina Šutová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Daně a audit s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Daně a audit s.r.o. vedené pod IČ 25353063 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Asistent/ka auditora a daňového poradce
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Mariánské náměstí 480/5, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
Kontakt: e-mailem

Náplň práce: příprava podkladů pro auditora a daňového poradce, aktivní účast při auditech a při daňovém poradenství, příprava analýz, kontrola účetnictví, kontrola inventur, komunikace s klientem, účast na inventurách zásob, vyhodnocení dotazníků k auditu, příprava a kompletace spisu auditora, kontrola daňově účinných a neúčinných nákladů, kontrola daňových odpisů, propočet přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob, případně dalších daňových přiznání, možné vedení účetnictví.

Požadavky: vzdělání ekonomického směru (bakalářské, magisterské), znalost účetní a daňové problematiky, jazykové vybavení, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz
skupiny B

Mzda 18000 Kč + prémie, zvýšení mzdy po 3 měsících

Benefity: stravenky, odborná školení, zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, přátelský kolektiv

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2028 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.