Advertising & Content Operation Specialist | VímVíc.cz
premium

Advertising & Content Operation Specialist

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Advertising & Content Operation Specialist

Pro našeho klienta, společnost, která podniká v oboru činnosti reklamních agentur, hledáme kolegu či kolegyni na pozici Advertising & Content Operation Specialist.

Náplň práce:

  • Péče o rozvíjející se spolupráci s reklamními agenturami
  • Koordinace všeho potřebného s kolegy v plánování programu na technickém pracovišti
  • Určování reklamního prostoru ve vysílání po implementaci konkrétních plánů umístění spotů
  • Úzká spolupráce s reklamními agenturami a vysílacím pracovištěm v zahraničí
  • Spolupráce na vysílacím schéma a distribucí informací o něm

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Předchozí praxi v médiích – výhodou
  • Dobrou mluvenou i psanou AJ pro každodenní využití
  • Ten správný pocit zodpovědnosti za svěřený pracovní úsek s dohledem na běh všech souvisejících činností
  • Smysl pro dobrou organizaci práce, pro detail i celek, pro plnění pracovních termínů, pro práci v týmu
  • Schopnost zpracovávat pravidelné jednoduché reporty
  • Analytické, logické a tvůrčí myšlení
  • Proaktivní a samostatný přístup
  • Zájem o specifika televizního vysílání a reklamu v jeho rámci
  • Všeobecný kulturní přehled

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti vlastněné skupinou CANAL+, předním světovým producentem a distributorem televizní tvorby;
  • Odpovídající platové ohodnocení a čtvrtletní výkonnostní bonusy;
  • Pracovní smlouvou na dobu neurčitou;
  • Počítač a mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu s možností – po dohodě - práce z domova;
  • 5 týdnů dovolené;
  • Multisport kartu a stravenkový paušál;
  • Výuku v praxi využitelných jazyků v pracovní době
  • Občerstvení v kanceláři a dobrou kávu
  • Přátelský kolektiv, který společně jezdí na vodu, hory a zajde i do hospody
  • Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz