Administrativní pracovník/pracovnice logistiky - Moravany | VímVíc.cz

Administrativní pracovník/pracovnice logistiky - Moravany

Pardubice
Plný úvazek
od 23 000 Kč
Mám zájem o nabídku Administrativní pracovník/pracovnice logistiky - Moravany

Nabídka práce Administrativní pracovník/pracovnice logistiky pro organizaci JP-KONTAKT, s.r.o. (IČ 25922378). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSV a další dovednosti jako práce s PC, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 23 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je 9. května 289, Moravany, 533 72 Moravany u Holic. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Personální oddělení, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

JP-KONTAKT, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti JP-KONTAKT, s.r.o. vedené pod IČ 25922378 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice logistiky
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: - kompletní plánování rozvozů, optimalizace a kontrola logistických procesů v QI, zajištění služeb dodavatelů v souvislosti se zajištěním logistických procesů, evidence a řešení reklamací ze strany odběratelů a dodavatelů v QI, plnění ostatních úkolů dle pokynů nadřízeného pracovníka
Požadujeme: - zkušenosti s plánováním a organizací logistických procesů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, logické myšlení, komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu, smysl pro kolektivní práci, řidič. průkaz sk. B
Nabízíme: - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, práce v příjemném prostředí a podporu zkušeného a vstřícného kolektivu, dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: stravenky a další firemní benefity

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně dle dohody.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1131 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.