Administrativní pracovník/ce - Valašské Meziříčí | VímVíc.cz

Administrativní pracovník/ce - Valašské Meziříčí

Vsetín
DPP, min. 5 hod. týdně
5 000 - 12 000 Kč
Mám zájem o nabídku Administrativní pracovník/ce - Valašské Meziříčí

Volné místo Administrativní pracovník/ce ve společnosti Ing. Petra Halaštová. Pracoviště se nachází na adrese Poláškova 1531, Valašské Meziříčí, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Jedná se o práci na DPP / min. 5 hod. týdně (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 5 000 - 12 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Práce je vhodná pro absolventy středních škol a osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Petra Halaštová. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Ing. Petra Halaštová nabízí volné pracovní místo na adrese Poláškova 1531, Valašské Meziříčí, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 73035441.

Pozice:
Administrativní pracovník/ce
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE
Požadujeme: příjemné vystupování, ochota pracovat, výborná znalost microsoft office - word, excel, základní znalost účetnictví, základní znalost účetních a ekonomických výrazů /faktura, DPH, datum zdanitelného plnění, příjmový pokladní doklad apod., znalost účetního programu POHODA výhodou.
Náplň práce: práce s PC - prodejní a skladový systém POHODA, základní práce s účetním systémem POHODA, práce na PC s excelem - úprava tabulek, nastavení základních funkcí, úprava sloupců apod., práce s programem SHOPTET - export / import pomocí ecxelu,
administrativní práce - kopírování, skenování, zakládání dokumentů do pořadačů.
První kontakt: e-mailem na *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.
Evidujeme 698 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.