Account Manager | VímVíc.cz
premium

Account Manager

Brno
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, výhradního distributora specializovaného softwaru pro elektrotechniku Retry s.r.o. hledáme vhodné kandidáty na pozici Account Manager.

Jedná se o malý tým (nyní 3 zaměstnanci), který zajišťuje již dlouhou dobu výhradní zastoupení pro produkty firmy Altium pro Česko a Slovensko. Zákazníkům dodává softwarové licence a s nimi spojené služby – technickou podporu, konzultace a školení. Zákazníky jsou firmy, které vyvíjí vlastní elektroniku a k tomu používají návrhový software našeho klienta. Produkt, který jim klient dodává je na trhu dobře známý a patří k těm nejlepším.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky (dokupování licencí, nabídky pokračování předplatného)
  • hledání a kontaktování nových zákazníků pomocí telefonu a emailu
  • komunikace s partnerskou firmou Altium (Operations, Management, reporty, anglicky)
  • vystavování cenových nabídek a faktur
  • svědomité dohlížení nad celým procesem prodeje

Požadujeme:

  • zkušenosti s obchodní činností
  • komunikační a obchodní dovednosti
  • schopnost samostatně řešit celý prodejní proces
  • základní práce s PC a MS Office
  • znalost angličtiny – psaná i mluvená, cca B2

Výhodou:

  • zkušenost s používáním informačních systémů (systém Pohoda a SalesForce)

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • dobré platové ohodnocení
  • pracovní doba 7h denně
  • dovolená 5 týdnů
  • 3 sick days
  • po zaškolení možný home office podle dohody
  • nekuřácký kolektiv
  • místo výkonu práce - Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Brno, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit